Іверський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області

 





Інформація для батьків

План роботи батьківського всеобучу

 

1-4 класи

 

1. Адаптація дитини до школи                                               лекція                         вересень

2. Як батьки можуть допомогти дитині добре вчитися.            круглий стіл                жовтень

3. Роль сімї у вихованні підростаючого покоління                    пед..практикум           листопад

4. Виховання чуйності і доброти                                            тренінг                       грудень

5. Як виховувати любов до читання. Анкетування                   диспут                        січень

6. Діти і телебачення                                                            круглий стіл                лютий

7. Взаємовідносини в сімї                                                      рольова гра                 березень

8. Здорова сімя – здорова держава                                       родинне свято             квітень

9. Трудове виховання в сімї                                                  диспут                        травень

 

 

5-8 класи

 

1. Відповідальність батьків за виховання дітей.                         лекція                         вересень

2. Вплив моральної атмосфери і психологічного                      тренінг                       жовтень

    клімату батьків на формування особистості

    дитини

3. Мова дорослих – взірець для наслідування                           диспут                        листопад

4. Вплив куріння та наркоманії на організм підлітка                                                      грудень

5. Культура бажань підлітків. Обмеження і                               лекція                         січень

    дисципліна бажань – важлива умова правильного

    виховання

6. Цінність людського життя                                                   бесіда                         лютий

7. Як досягти того, щоб знання стали потребою                       лекція                        березень

    підлітків

8. Як потрібно спілкуватися, щоб уникнути конфліктів               диспут                        квітень

9. Психологічні особливості підлітків                                        бесіда                         травень

 

 

9-11 класи

 

1. Особливості організації навчального процесу підлітків                                            вересень

2. Конфлікти з дитиною і шляхи їх вирішення                                                            жовтень

3. Підліток і шкідливі звички                                                                                    листопад

4. Вікові проблеми підлітків                                                                                     грудень

5. Вік першого кохання                                                                                           січень

6. Вулиця та спілкування наших дітей                                                                      лютий

7. Гра власним життям – загроза суїциду підлітків                                                     березень

8. Молодіжна економіка і кишенькові гроші                                                                квітень

9. Випускні іспити – як подолати стрес                                                                    травень

 

 

 

План роботи батьківського комітету на 2018-2019 н.р.

 

І засідання вереснь - жовтень

1.Розподіл обов’язків між членами батьківського комітету

2. Обговорення плану роботи б/к на 2018 -2019  н.р.

3. Обговорення тем для батьківського лекторію.

 

ІІ засідання                                    л и с т о п а д – г р у д е н ь

 

  1. Харчування дітей в 2018 -2019 н.р.
  2. Підвіз учнів на районні, обласні олімпіади та конкурси.
  3. новорічні подарунки для учнів школи.

 

ІІІ засідання                                    л ю т и й - б е р е з е н ь

 

  1. Проблеми виховання та вивчення життєвих умов дітей з багатодітних та неблагонадійних сімей.
  2. Участь батьків у зміцненні та покращенні матеріально – технічної бази школи.

 

ІV засідання                                    т р а в е н ь

 

  1. Ремонт  шкільних приміщень, підготовка школи до нового навчального року.
  2. Оздоровлення учнів в 2019 році.
Звіт перед громадськістю директора школи за 2017-2018 н.р.

Звіт директора перед громадськістю

Комунальний заклад освіти «Дзержинівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області»

Директор –  ЛАХАЙ СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА, педагогічний стаж – 13 р., стаж керівної роботи – 4,5 роки

Експериментальний навчальний заклад обласного рівня з проблем: -

Опорний навчальний заклад: опорна школа з громадянсько – національного виховання

1.Матеріально-технічне забезпечення

Приміщення – спеціально збудоване у 1985 році

Кількість окремих будівель – 1

Загальна площа всіх приміщень – 2622 кв.м .

Проектна потужність – 275

Наповнюваність – 137

Кількість класних кімнат – 17

Кількість навчальних кабінетів – 16 ( математики, фізики, біології,  укр. мови, інформатики, світової л-ри та інші)

Кількість комп’ютерів у закладі – 14

Кількість комп’ютерних програмних засобів навчання – 20

Фізкультурний зал – 1

Майстерня - 1

Начально-дослідна ділянка – 1 ( 0,7 га)

Опалення – центральне

Їдальня – 1/ на 70 місць

2. Кадрове забезпечення

Всього працівників – 36

Педагогічних працівників  – 19.

З них:

- основні – 19                         

- сумісники – 0                     

- без педагогічної освіти – 1

- працюють не за фахом – 2

- пенсіонери – 0

2.1. Освітній рівень:                     

вища освіта – 16 (85%);       незакінчена вища – 0. (0.%); середня спеціальна – 3  (15.%)

2.2. Кваліфікаційний рівень:

вища категорія – 8; перша – 2.; друга – 4.; спеціаліст – 5..

2.3. Якісний показник – 53.%

2.3. Педагогічні звання:

«Вчитель – методист» - 2.

«Старший вчитель» - 2.

«Відмінник освіти України» - 1

2.4. Розподіл за віком:

до 30 років – 3; 31-40 років – 4.; 41-50 років – 5.; 51-55 років – 5; понад 55 років – 2.

  1. 3. Організація навчально-виховного процесу Організація навчально-виховного процесу

 

Мережа класів у 2017-2018 навчальному році

Класи

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

  Учні

8

11

10

12

18

9

16

13

16

15

8

                                                                                                            Всього: 136

Перспективна мережа

Навчальний рік

2018/2019

2019/2020

2020/2021

набір у 1-й кл.

8

16

10

Всього кл/учнів

11/141

11/142

11/142

 

 

Харчування

Гарячим харчуванням охоплено  всього-136 учнів (100%)

І-ІУ кл.- 41 учнів (100%)

V-ІХ –  72 учнів (100%)

Х-ХІ- 23 учнів (100%)

Середня вартість харчування  11 грн.

 

  1. Результативність навчально-виховного процесу

 

Поглиблене вивчення предметів

2017-2018н.р. – 10 клас – біолого – технологічний  профіль

 

Використання варіативної частини навчального плану ( %)

2017-2018 н.р. – 30 % 

 

Результати ДПА

 

За результатами ЗНО  з української мови у 2016-2017 н. р. учні 11-го класу  мають якісний показник - 20 %.  Показник якості знань за результатами річного оцінювання та ЗНО з української мови становить –  - 30 %.

 

Участь в олімпіадах

Дзержинівська  середня загальноосвітня школа є однією з кращих в районі з питання розвитку інтелектуальної обдарованості. Майже щорічно  її команда посідає призові місця, як у командному рейтингу, так і в персональних предметних номінаціях. У 2017/2018 н.р.  47 учнів Дзержинівської  СЗШ стали учасниками районних олімпіад, з них 7 призерів. Участь у обласному турі з 2  предметів : - екологія Гордійчук Олепксій (ІІ місце),

                                                     - географія – Гордійчук Олексій, Давидов Олександр.

  • загальний рейтинг школи  -    8  місце.
  • попредметний рейтинг:

 

Предмет

2017-2018 навчальний рік

Місце

Прізвище переможця

Місце  

2017-2018

2016/17

2015/16

Укр..мова

Селіверстова Лілія

Роговська Катерина

Бичковський Євгеній

3

3

3

3

3

3

6

10

2

-

8

3

Рос.мова

Асєєва Марія

Бичковський Євгеній

3

-

-

-

2

-

9

Біологія

Гордійчук Олексій

Бичковський Євгеній

3

4

3

4

2

-

3

5

Географія

Гордійчук Олексій

Давидов Олександр

Федько Юлія

3

4

-

3

4

-

3

-

3

-

-

-

Фізика

Продченко Наталія

4

4

-

-

Іноземна мова (англ..)

Донченко Дмитро

Роговська Катерина

Чегорка Іван

Бичковський Євгеній

Асєєва Марія

-

4

4

5

-

-

4

4

5

-

-

-

5

3

4

3

-

-

8

-

Інформатика

Асєєва Марія

Гордійчук Олексій

Лазер Артем

Бичковський Андрій

Бичковський Євгеній

Сімчера Аліна

3

6

2

-

-

-

3

6

2

-

-

-

-

-

      -

2

3

3

-

-

-

-

-

-

Історія

Бичковський Андрій

Бичковський Євгеній

3

2

3

2

-

4

4

4

Правознавство

Осташко Євгеній

Бичковський Андрій

Сімчера Аліна

5

5

-

5

5

-

7

-

      4

8

-

11

Хімія

Сасюк Денис

Бичковський Євгеній

Сімчера Аліна

-

-

-

-

-

-

3

4

4

-

12

11

Математика

Гордійчук Альбіна

3

3

-

-

Екологія

Гордійчук Олексій

Перехрест Віталій

Продченко Наталія

Дрига Владислава

1

-

-

-

1

-

-

-

-

1

2

-

-

-

-

1

 

Загальний рейтинг

-

8

8

5

6

(примітка * - не взяли участь)

Загальний якісний показник за участю в районному турі  становить 17 %, що відповідає середньому рівню.

 

На початок року у  школі навчалося 137 учнів, оцінено 128 учнів (одна учениця навчається на інклюзивній освіті):  у початковій ланці – 33 учня (8 учнів 1 класу оцінено вербально), що на 14 учнів менше, ніж у минулому навчальному році; в школі  ІІ ступеня  навчалося 72 учня (на 8 учнів більше), у школі  ІІІ ступеня – 23 учня (на 5 чоловік більше). Загальні результати навчальних досягнень учнів школи за 2017 - 2018 навчальний рік у порівнянні з результатами 2016 - 2017 н.р. представлено в таблиці 1.                                                                                       

Таблиця 1

Період

Кількість учнів на 05.09

Кількість учнів на кінець навчального періоду

Середній бал

Якість знань

Високий рівень знань

Достатній рівень знань

Середній рівень знань

Початковий рівень знань

Учнів

Учнів

Учнів

Учнів

Учнів

Кіл-ть

%

Кіл-ть

%

Кіл-ть

%

Кіл-ть

%

Кіл-ть

%

2016-2017

137

137

8,07

56

46

12

10

44

36

63

51

4

3

2017-2018

137

136

7,93

53

42

11

9

42

33

70

55

4

3

 

У порівнянні з результатами навчальних досягнень учнів школи за 2017-2018 навчальний рік з таблиці видно, що зменшилася кількість учнів, які мають оцінки високого і достатнього рівнів. Кількість учнів, що навчаються на середньому рівнях навчальних досягнень - зросла. Найбільша кількість відмінників по школі у 3 (3), а в 2, 4, 9  класах по два учня і по одному у 8 і 11 класах (класні керівники Некрасова С.М., Макарчук Т.М., Личман І.В., Фокіна Л.О, Крючкова Н.М., Глухова О.Б.)

 

 

2013 - 2014

7,85

 2014 - 2015

7,99

2015 - 2016

7,88

2016 - 2017

8,07

2017 - 2018

7,93

Динаміка зміни середнього балу рівнів навчальних досягнень учнів по школі за результатами навчання у першому семестрі за 5 останніх періодів наступна:                                        

                                                                                 

 

 

   Динаміка зміни відсотка якості знань учнів по школі за результатами навчання у першому семестрі за 5 останніх періодів наступна:

2013 – 2014

43%

2014 – 2015

44%

2015 – 2016

42%

 2016 – 2017

46%

2017 - 2018

42%

                                                                                                                                                                                               

Результати навчальних досягнень учнів школи

Клас

Кіл-сть учнів

Мають досягнення з навчальних предметів

10 - 12

7 - 12

4 - 6

1 - 3

З них мають 1 – 3 бали

З 1 пред

З 2 пред

З 3 пред і більше

2

11

2

3

6

-

-

-

-

3

10

3

3

4

-

-

-

-

4

12

2

7

3

-

-

-

-

5

18

-

8

10

-

-

-

-

6

9

-

5

4

-

-

-

-

7

15

-

1

14

-

-

-

-

8

13

1

4

7

1

-

-

1

9

16

2

4

10

-

-

-

-

10

15

-

4

9

2

2

-

-

11

8

1

3

3

1

1

-

        -

Всього

127

11

42

70

4

3

-

1

З метою аналізу результатів навчальних досягнень учнів школи ІІ-ІІІ ступеня за 2017-2018 н.р. було проаналізовано звіт класного керівника.

 

 

 

Таблиця 2

Результати за І семестр

К-ть по школі ІІ та ІІІ ступеня

Класи

%

Встигають з однією 7, 8, 9

4

8-1

1%

Встигають з однією 4, 5, 6

6

5–2; 7-1; 8-1; 9-1; 11- 1

6 %

Мають по 1 оцінці початкового рівня

4

 10-2; 11-1

 3%

Мають більшість оцінок початкового рівня

1

8-1

1%

 

Проаналізувавши дані з таблиці 2 та рейтингові списки класних колективів  з’ясовано, що суттєво зменшилася кількість учнів, що мають по одній оцінці середнього рівня. Найбільше таких дітей у 5 класі  - 2 учня, у 7, 8, 9, 11 по 1. Цей факт свідчить по відсутність мотивації до навчання цих дітей, тобто про недостатню роботу щодо її розвитку з боку вчителів-предметників, роботи класних керівників з учнями і їх батьками. Потенційних відмінників – 11.  За умови здійснення педагогами індивідуального підходу до дітей, що мають оцінки нижчого рівня якість знань за семестр могла б покращитися на 3% (у порівнянні з 2016-2017 н.р.).

Найбільше учнів з 1 чи 2 оцінками достатнього, середнього чи початкового рівня з предметів: біологія  – 2; алгебра – 1;  українська мова – 1; хімія – 2; англійська мова - 1;  математика - 1; українська література – 1.

Рейтинг класів

Клас

          

Середній бал по класу

Якість знань

Рейтинг класу

2

8,0

45%

5

3

7,9

60%

2

4

8,3

75%

1

5

8,2

44%

6

6

7,84

56%

3

7

7,1

7%

9

8

7,56

38%

7

9

7,98

38%

7

10

7,7

27%

8

11

8,74

50%

4

 Проаналізувавши семестрові оцінки по школі ІІ-ІІІ ступенів слід зазначити, що найкращі результати мають учні 4, 3, 9 класів. У цих класних колективах найбільша кількість дітей, що навчаються на високому і достатньому рівнях.

Порівняльна характеристика якості навчання за паралелями у школі ІІ та ІІІ ступенів представлені в таблиці 3.

 

 

 

Таблиця 3

Навч. рік

Якість навчальних досягнень учнів (%)

5 кл.

6 кл.

7 кл.

8 кл.

9 кл.

10 кл.

11 кл.

2016-2017 н.р.

38%

25%

55%

42%

29%

50%

30%

2017-2018 н.р.

44%

56%

7%

38%

38%

27%

50%

        

З таблиці видно, що у порівнянні з попередніми аналогічним навчальним періодами різко погіршились результати в учнів, які зараз навчаються в 7 класі на 16%, у 8 класі на 17%, у 9 класі на 4%, у 10 класі на 2%.

 

Моніторинг у молодшій віковій групі (2-4 класи):

2 клас – 8,0;

3 клас – 7,9;   4 клас – 8,3            Середній бал становить 8,07.

                                   Найнижчий показник має 3 клас (Личман І.В.) – 7,9 балів.

 

Моніторинг у середній віковій групі (5-9класи):

5 клас – 8,2                6 клас – 7,84

7 клас – 7,1              8 клас – 7,56        9 клас – 7,98 Середній бал становить 7,74

Найвищий показник має 5 клас (Власовець А.М.) – 8,2 балів. Найнижчий показник має 7 клас (Гурова Н.І.) – 7,1 балів.

Моніторинг у старшій віковій групі (10-11 класи):

10 клас – 7,7

11 клас – 8,74

Середній бал – 8,22.

Найвищий показник має 11 клас (Глухова О.Б.) – 8,74 балів. Найнижчий показник має  10 клас (Оскаленко І.М.) –7,7 балів.

Моніторинг предметів суспільно-гуманітарного циклу.

№з/п

Предмет

С.б

1

Українська мова

6,83

2

Українська література

7,47

3

Зарубіжна  література

7,82

4

Російська мова

7,29

5

Англійська  мова

7,28

6

Історія України

7,89

7

Всесвітня істрія

7,78

8

Правознавство

7,78

9

Художня культура

8,9

10

Людина і світ

9,25

11

Мистецтво

9,4

Значення середнього балу становить 7,97 (більше від середнього балу по школі на 0,04 балів). Найвищий показник – із предметів «мистецтво», «людина і світ»: 9,25 та 9,4   балів.

 Найнижчий показник – із української  мови: 6,83 балів.

 (Найменший бал мають учні 7 класу з української мови – 5,5 балів вчитель Бичковська Н.П. та 5,8 з англійської мови вчитель Оскаленко І.М.)

Моніторинг предметів природничо-математичного циклу.

№з/п

Предмет

С.б

1

Математика

6,71

2

Алгебра

6,71

3

Геометрія

6,84

4

Біологія

6,90

5

Фізика

7,16

6

Хімія

6,74

7

Інформатика

8,65

8

Економіка

9,25

9

Природознавство

8,1

10

Географія

7,53

Значення середнього балу по школі 7,46 (нижче від середнього балу по школі на 0,46 балів). Найвищий показник – із предметів «Інформатика» та «Економіка»: 8,65; 9,25 балів.   Найнижчий показник – з математики та алгебри - 6,41 балів.

Найменший бал мають учні 7 класу і 10 класу з алгебри – 5,9 балів і 5,86 (вчитель Фокіна Л.О.)

Моніторинг рівня навчальних досягнень учнів початкової школи

 

клас

 Класний керівник

Середній бал

% якості

Рейтинг по школі

2

Макарчук Т.М.

8,0

45

ІІІ

3

Личман І.В.

7,9

60

ІІ

4

Некрасова С.М.

8,3

75

І

 

Моніторинг адаптації учнів 5 класу

 

Моніторинг успішності учнів 5 класу

Навчальний рік

К-ть учнів

Високий

рівень

Достатній

рівень

Середній

рівень

Початковий рівень

К-ть

%

К-ть

%

К-ть

%

К-ть

%

4 клас

 21

 1

6

10

47

10

47

5 клас

 2017 – 2018 н. р.

 18

 0

-

8

44

10 

56

 

5 клас     середній бал – 8,2            якість – 44%

4 клас     середній бал – 7,6              якість – 57%

 

Предмет

5 клас

4 клас

Середній бал

Якість

Середній бал

Якість

Українська мова

6,3

50%

7,6

67%

Українська література

7,5

61%

8,4

81%

Англійська мова

6,8

55%

7,0

57%

Математика

6,3

50%

7,6

62%

Природознавство

8,1

72%

7,3

67%

 

Стан навчально-виховного процесу за 2017-2018 навчального року вважати на достатньому рівні.

 

Участь в конкурсах учнівських творчих та дослідницьких робіт

Учні школи приймають  участь у предметних конкурсах з науково-дослідницького напрямку:

ПІБ учня

Клас

Назва конкурсу, номінація

Дата проведення

Результат, нагородження

Координатор (керівник)

Міжнародні конкурси і заходи (лише міжнародний рівень)

Вишневецька Елеонора

8

«Геліантус»

2017

учасник

Гурова Н.І.

Сасюк Денис

8

«Геліантус»

 

учасник

Кривобок Валентина

8

«Геліантус»

 

учасник

Селіверстова Лілія

8

«Геліантус»

 

учасник

Близнюк Микола

7

«Геліантус»

 

учасник

Некрасова Тетяна

7

«Геліантус»

 

учасник

Гордійчук Олексій

10

«Геліантус»

 

Грамота з біології, фізики

Дубова Надія

4

«Бобер»

 

Учасник

Фокіна Л.О.

Лаба Наталія

4

«Бобер»

 

Учасник

 

Моргун Крістіна

4

«Бобер»

 

Учасник

 

Некрасова Тетяна

4

«Бобер»

 

Учасник

 

Шевчик Аліна

4

«Бобер»

 

Учасник

 

Худомака Володимир

5

«Бобер»

 

Учасник

 

Кривобок Віктор

5

«Бобер»

 

учасник

 

Селіверстова Лілія

8

«Бобер»

 

добрий

 

Карпенко Тетяна

8

«Бобер»

 

Учасник

 

Голенков Андрій

10

«Бобер»

 

Учасник

 

 

                              Всеукраїнські конкурси і заходи (лише всеукраїнський рівень)

Демідова Діана

4

«Кенгуру»

2017

учасник

Фокіна Л.О.

Баранцова Віолетта

4

 «Кенгуру»

 

учасник

Некрасова Тетяна

4

«Кенгуру»

 

учасник

Шевчик Аліна

4

«Кенгуру»

 

учасник

Моргун Крістіна

4

«Кенгуру»

 

учасник

Дубова Надія

4

«Кенгуру»

 

учасник

Мельник Дмитро

4

«Кенгуру»

 

учасник

Лаба Наталія

4

«Кенгуру»

 

учасник

Міщук Артур

4

«Кенгуру»

 

учасник

Селіверстова Лілія

8

«Кенгуру»

 

учасник

Личман Максим

8

«Кенгуру»

 

учасник

Карпенко Тетяна

8

«Кенгуру»

 

учасник

Гордійчук Альбіна

8

«Кенгуру»

 

учасник

Давидов Олександр

9

«ВОМТ – еврика – 2018»

 

Очний тур

Фокіна Л.О.

Демідова Діана

4

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Фокіна Л.О.

Баранцова Віолетта

4

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Серебряков Олексій

4

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Шевчик Аліна

4

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Моргун Крістіна

4

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Дубова Надія

4

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Мельник Дмитро

4

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Лаба Наталія

4

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Міщук Артур

4

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Худомака Володимир

5

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Кривобок Віктор

5

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Личман Яна

5

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Пацкан Юлія

5

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Остафій Анастасія

5

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Остафій Наталія

5

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Фокіна Поліна

5

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Чабаненко Наталія

5

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Міщук Богдан

5

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Личман Максим

8

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Карпенко Тетяна

8

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Шликова Дар`я

8

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Давидов Олександр

9

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Колесник Єгор

9

«Прангліміне – 2018»

 

Учасник

Кривобок Валентина

8

«Веб – квест з інформатики -2018»

 

фіналіст

Фокіна Л.О.

Шликова Дар`я

8

«Веб – квест з інформатики -2018»

 

фіналіст

Роговська Катерина

9

«Веб – квест з інформатики

 

Учасник

Роман Роман

9

«Веб – квест з інформатики

 

Учасник

Продченко Наталія

11

«Веб – квест з інформатики»

 

Учасник

Роговська Катерина

9

«Веб – квест з математики»

 

Учасник

Роман Роман

9

«Веб – квест з математики»

 

Учасник

Кривобок Валентина

8

«Веб – квест з математики»

 

Учасник

Шликова Дар`я

8

«Веб – квест з математики»

 

Учасник

Селіверстова Лілія

8

«Веб – квест з математики»

 

Учасник

Карпенко Тетяна

8

«Веб – квест з математики»

 

Учасник

Гордійчук Альбіна

8

«Веб – квест з математики»

 

Учасник

 

 

Некрасова Тетяна

4

«Sunflower»

 

1

Крючкова Н.М.

Шевчик Аліна

4

«Sunflower»

 

1

Махинько Вікторія

6

«Sunflower»

 

1

Мозговий Артем

6

«Sunflower»

 

учасник

Близнюк Микола

7

«Sunflower»

 

учасник

Чепа Сергій

7

«Sunflower»

 

учасник

Кувальдіна Єлизавета

7

«Sunflower»

 

учасник

Мозгова Альона

7

«Sunflower»

 

1

Супрунюк Юлія

7

«Sunflower»

 

учасник

Бусигіна Євгенія

7

«Sunflower»

 

учасник

Сліпченко Володимир

7

«Sunflower»

 

учасник

Романко Маргарита

8

«Sunflower»

 

учасник

Личман Максим

8

«Sunflower»

 

учасник

Карпенко Тетяна

8

«Sunflower»

 

учасник

Шликова Дар`я

8

«Sunflower»

 

1

Гордійчук Альбіна

8

«Sunflower»

 

1

Селіверстова Лілія

8

«Sunflower»

 

1

Колесник Єгор

9

«Sunflower»

 

учасник

Давидов Олександр

9

«Sunflower»

 

1

Роговська  Катерина

9

«Sunflower»

 

1

Леньо Діана

9

«Sunflower»

 

учасник

Гордійчук Олексій

10

«Sunflower»

 

учасник

Лаба Аліна

6

«Соняшник»

березень

учасник

Бичковська Н.П.

Махинько Вікторія

6

«Соняшник»

 

учасник

Кривобок Віктор

5

«Соняшник»

 

учасник

Личман Яна

5

«Соняшник»

 

учасник

Тирса Артем

2

«Гринвіч»

2017

учасник

Оскаленко І.М.

Баранцов Кирил

2

«Гринвіч»

 

учасник

Бичковська Софія

3

«Гринвіч»

 

учасник

Косенко Каміла

3

«Гринвіч»

 

учасник

Голенков Даниїл

3

«Гринвіч»

 

учасник

Аніскевич Надія

3

«Гринвіч»

 

учасник

Корякова Вікторія

3

«Гринвіч»

 

учасник

Силкін Даниїл

3

«Гринвіч»

 

учасник

Ситнік Карина

3

«Гринвіч»

 

учасник

Дубова Надія

4

«Гринвіч»

 

учасник

Лаба Наталія

4

«Гринвіч»

 

учасник

Демідова Діана

4

«Гринвіч»

 

учасник

Некрасова Тетяна

4

«Гринвіч»

 

учасник

Моргун Крістіна

4

«Гринвіч»

 

учасник

Баранцова Віолетта

4

«Гринвіч»

 

учасник

Лаба Аліна

6

«Гринвіч»

 

учасник

Близнюк Микола

7

«Гринвіч»

 

учасник

Мозгова Альона

7

«Гринвіч»

 

учасник

Селіверсова Лілія

8

«Гринвіч»

 

учасник

Карпенко Тетяна

8

«Гринвіч»

 

учасник

Личман Максим

8

«Гринвіч»

 

учасник

Шликова Дар`я

8

«Гринвіч»

 

учасник

Бичковський Андрій

10

«Гринвіч»

 

учасник

Голенков Андрій

10

«Гринвіч»

 

учасник

Чегорка Іван

10

«Гринвіч»

 

учасник

Некрасова Анна

7

Всекраїнська виставка декоротивно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

 

учасник

Некрасова С.М.

Колектив 9 класу

9

Всеукраїнський конкурс «Дідух»

Січень 2018

учасник

Крючкова Н.М.

 

 

                                           Обласні  конкурси і заходи (лише обласний рівень)

Сасюк Денис

8

«Мій рідний край, моя земля»

 

ІІ місце

Гурова Н.І.

Сасюк Денис

8

«Природна скарбниця Придніпров`я»

 

ІІ місце

Гурова Н.І.

Ситник Ірина

10

Новорічна композиція

Грудень 2017

ІІ місце

Гурова Н.І.

Колектив 2 класу

2

ІІ місце

Макарчук Т.М.

Некрасова Анна

7

Міжнародний екологічний конкурс «Загадкове життя домашніх улюбленців»

Лютий 2018

ІІ місце

Некрасова С.М.

Голенков Даніїл

3

ІІ місце

Личман І.В.

 

 

Районні конкурси і заходи (усі конкурси районного рівня, в тім числі районні тури обласних, всеукраїнських - конкурсу ім.. П.Яцика, конкурсу ім.. Т.Г.Шевченка і.т.п.)

Гордійчук Олексій

10

Проект саморобних приладів

Березень 2018

ІІІ місце

Шипко О.В.

Леньо Діана

9

Екологічна агітбригада

Лютий 2018

І місце

Гурова Н.І.

Чабаненко Вікторія

9

Роговська Катерина

9

Селіверстова Лілія

8

Янишівська Анжеліка

9

Усенко Аліна

9

Селіверстова Лілія

8

Конкурс ім. П.Яцика

2017

ІІІ місце

Бичковська Н.П.

Роговська Катерина

9

ІІ місце

Шликова Даря

8

Фестиваль патріотичної пісні

 

учасник

 

Федько Юлія

11

учасник

 

Некрасова Анна

7

Новорічна композиція

Грудень 2017

ІІ місце

Гурова Н.І.

Ситник Ірина

10

І місце

Оскаленко І.М.

Личман Максим

8

ІІІ місце

Фокіна Л.О.

Остафій Наталія

5

ІІІ місце

Власовець А.М.

Колектив 2 класу

2

І місце

Макарчук Т.М.

Колектив 9 класу

9

Всеукраїнський конкурс «Дідух»

Січень 2018

І місце

Крючкова Н.М.

Некрасова Анна

7

Міжнародний екологічний конкурс «Загадкове життя домашніх улюбленців»

Лютий 2018

І місце

Некрасова С.М.

Голенков Даніїл

3

І місце

Личман І.В.

Пугач Поліна

1

ІІ місце

Некрасова Л.А.

Некрасова Анна

7

Конкурс «Український сувенір»

Березень 2018

І місце

Некрасова С.М.

Некрасова Анна

7

Фотоконкурс «Моя Україна»

Квітень 2018

І місце

Некрасова С.М.

               

 

 Участь учнів в спортивних змаганнях Спартакіади школярів Солонянщини:

У 2017-2018 н.р. школа прийняла участь у 4 спортивних заходіах. Кращі результати досягнуто в «Футзал» команда хлопців – 2 місце, дівчат -  4 місце,  теніс – 3 місце

 

В цілому, участь і результативність у творчих та інтелектуальних конкурсах має достатній рівень.

 

Гурткова робота

Протягом 2017-2018 навчального року в школі працювало 3 гуртка художньо-естетичного, науково-технічної  творчості та спортивний.

 

                                                                  2017-2018 н.р.

№п /п

Кількість

годин

Кількість дітей

Напрямок роботи

гуртка

Шкільний

ДЮСШ

ЦДЮТ

1

4

15

Екологічна варта

 

 

+

2

4

15

«Джура»

 

 

+

3

4

15

«Лідерство – запорука успіху»

 

 

+

 

Представницька діяльність

Семінарів на базі школи було  проведено 1. 

Організація підвозу:

Підвозиться до школи 107 учнів та 12 вчителів із семи сіл мікрорайону школи.

Для КЗО «Миропільська НВК І ступенів» - підвозяться 1 учениця з с.Олександрівка.

Також шкільними автобусами підвозяться вихованці ДНЗ «Світанок» згідно договору від 11.01.2016 між відділом освіти Солонянської РДА та Іверською с/р.

Вчителі з ст..Лошкарівка підвозяться до Дзержинівської СЗШ згідно договору від 01.03.2016 між відділом освіти Солонянської РДА та Іверською с/р.

 

Поточні ремонті роботи

Протягом 2017-2018 н.р. в шкільній їдальні замінено систему водопостачання, лінолеум в обідній залі на новий, облаштували кабінет Захисту Вітчизни,  пофарбували цоколь щколи, підготували  котельню но нового навчального року.

 

Директор школи                            С.В.Лахай

 

 

Пам'ятайте!

 

Дитина, яку критикують, учиться засуджувати.

Дитина, яку хвалять, учиться бути вдячною.

Дитина у ворожому довкіллі вчиться агресії.

Дитина, до якої ставляться прихильно, учиться любити інших людей

Дитина, що живе у страху, виростає боягузливою.

Дитина, в чесному довкіллі вчиться правди і справедливості.

Дитина, оточена заздрістю, стає заздрісною.

Дитина, що живе серед тих, хто вміє ділитися, учиться щедрості.

Дитина, яку заохочують, учиться вірити в себе.

Дитина, оточена толерантними людьми, учиться бути терплячою.

Дитина, яку гідно оцінюють, переконується в тому, що треба ставити перед собою мету й

досягати її здійснення.

Дитина, оточена приязним ставленням, учиться радості життя.

Якщо Ви живете в спокої, то й Ваша дитина житиме з спокоєм у душі.

 

 

 

Дитина йде до школи


І. Побажання батькам першокласника

Любі наші батьки!

Цього року Ваша дитина йде до першого класу. Це велика подія у Вашій сім'ї. Ми сердечно вітаємо Вас і бажаємо, щоб Ваші сподівання здійснилися, щоб Вашій дитині було добре, затишно і цікаво в нашій школі.

Дозвольте дати Вам кілька порад.

Десять речей, які повинні зробити батьки першокласника 1-го вересня.

1. Ваша дитина хвилюватиметься. Прикрасьте її кімнату кульками, плакатом з веселим написом.

2. Приготуйте маленький, барвисто оформлений подаруночок і покладіть його поряд з подушкою дитини.

3. Якщо Ви напередодні зібрали портфель, все одно ще раз зазирніть до нього разом з дитиною і покладіть ще якісь дрібні речі: комічну гумку або незвичайний олівець.

4. Цього дня забороніть собі повчати дитину, підвищувати на неї голос. Не сердьтеся і не хмуртеся!

5. Відкладіть усі справи, візьміть відгул. Ви повинні бути поряд, коли дитина переступить шкільний поріг.

6. Скажіть своєму першокласнику, як добре і чудово він виглядає.

7. Зустрічаючи дитину зі школи, розпитайте, що їй сподобалося, що вона робила, похваліть за те, що вона трималася впевнено (навіть якщо це не так).

8. Увечері організуйте святкову вечерю. Запросіть бабусь, дідусів.

9. Не забудьте сказати дитині, як сильно Ви її любите.

10. Лягаючи спати, дайте слово і надалі бути до дитини таким лагідним, спокійним і уважним, як сьогодні.                              '

Усе це дасть можливість дитині зрозуміти, що події, які відбуваються в її житті, дуже важливі і для батьків. Це додасть їй упевненості, налаштує на серйозну, цікаву роботу.

Бажаємо успіху!


ІІ. Готовність до школи не зводиться до вміння читати, писати та рахувати. Вона повинна охоплювати всі сторони особистості дитини, починаючи з фізичного розвитку та закінчуючи специфічними знаннями та вміннями.

Основні компоненти готовності першокласника:

1. Особистісна готовність.

2. Інтелектуальна готовність

3. Фізична готовність.

Особистісна готовність включає в себе: мотивацію до навчання, вміння спілкуватися з однолітками та дорослими, сформованість адекватної самооцінки та вміння володіти собою.

Інтелектуальна готовність - відповідний рівень розвитку пізнавальних процесів, певний багаж знань та уявлень про навколишній світ, математична готовність та достатній рівень розвитку мовлення.

Фізична готовність - загальне здоров'я та розвинута дрібна моторика.
 

ІІІ. Що необхідно мати першокласнику:

 


1. Прописи для письма і математики (закуповуються централізовано)
2. Зошити в клітинку
3. Папка для зошитів
4. Пенал
5. Кулькові ручки
6. Лінійка
7. Простий олівець
8. Гумка
Шкільна форма є обов'язковою !
9. Набір кольорових олівців,
10. Альбом для малювання
11. Фарби
12. Пензлі для фарби та клею
13. Ножиці
14. Клей
15. Набір кольорового паперу
16. Набір кольорового картону
17. Пластилін
18. Спортивна форма

Шкільна форма є обов'язковою !
У школі заохочується практичність, охайність, індивідуальність!
 

 

вступ до школи

 

 

допомога у навчанні з боку батьків /uploads/editor/2156/398190/sitepage_39/files/dopomoga_u_nachanni_z_boku_batkiv.docx
Особливості адаптації першокласника у закладі /uploads/editor/2156/398190/sitepage_39/files/osoblivosti_adaptacii_v_shkoli_pershoklasnika.docx

 

памятка батькам майбутнього першокласника /uploads/editor/2156/398190/sitepage_39/files/pam_yatka_batkam_maybutnogo_pershoklasnika_1.docx
Психологічні особливості дітей шестирічок /uploads/editor/2156/398190/sitepage_39/files/psihofizichni_osoblivosti_ditini_shestirichki.docx
Як підготувати дитину до першого класу /uploads/editor/2156/398190/sitepage_39/files/yak_pidgotuvati_ditinu_do_pershogo_klasu.docx

MsoNormal